پرش به محتوا

تغذیه آیفون تصویری

خرید منبع تغذیه آیفون تصویری

منبع تغذیه آیفون تصویری

تغذیه آیفون تصویری

به‌طورکلی، برد تغذیه وظیفه تأمین انرژی را در انواع سیستم‌ ها ازجمله سیستم آیفون‌ های تصویری به عهده دارد. ازاین‌رو می‌ توان گفت که برد تغذیه آیفون تصویری مهم‌ترین قسمت سیستم آن است و خرابی آن می‌تواند عملکرد سیستم را به‌کلی مختل کند. برای خرید تغذیه آیفون تصویری 15 ولت 1.5 آمپر می توانید از سایت شرکت آریادنا صنعت اقدام کنید.

برد منبع تغذیه آیفون به دلیل تماس مستقیم با جریان برق، ممکن است به‌ طور مداوم مشکلاتی را ایجاد کند که عوامل مختلفی مانند: اشکال در شبکه برق و یا اشکال در سیم‌ پیچی مربوط به سیستم و بهینه نبودن و عدم وجود محافظ جریان برق و… در بروز آن نقش دارند.

حداقل تعداد قابل تولید

حداقل تعداد قابل تولید از این منبع تغذیه، 500 عدد است. کمتر از آن قابل تولید نیست.

ولتاژ

ولتاژ این منبع تغذیه 5 ولت است، اما اگر آیفون نیاز به ولتاژهای دیگری دارد میتوانید اعلام کنید تا طبق سفارش ساخته شود.

اجزای مختلف برد تغذیه آیفون تصویری

به‌ طورکلی بردهای تغذیه از اجزای زیر تشکیل‌ شده‌ اند:

  • ترانسفورماتور

ترانسفورماتور وسیله‌ ای استاتیک است که انرژی الکتریکی را از سیم‌ پیچ اولیه به ثانویه و بدون تأثیر بر فرکانس، منتقل می‌ کند و در سیستم‌ های آیفون تصویری به‌ منظور کاهش یا افزایش سطح ولتاژ استفاده می‌ شود.

این دستگاه برای تبدیل برق AC به DC کاربرد دارد و به‌عنوان یکسو کننده جریان روبه‌جلو عمل می‌کند و عملکرد خود را با استفاده از دیودها انجام می‌ دهد.

  • فیلتر

از این سیستم در منبع تغذیه آیفون تصویری برای جلوگیری از بروز فاکتور ریپل در خروجی استفاده می‌شود و رساندن DC به سطح مناسب طراحی شده‌اند.

  • ریپل و فاکتور ریپل

این قطعه برای جلوگیری از امواج زیاد در برد تغذیه آیفون نصب می‌شود و به‌طورکلی کارایی فیلتر را در برد تغذیه تعیین می‌کند.

  • رگلاتور ولتاژ

تنظیم‌کننده‌ های ولتاژ منبع تغذیه آیفون تصویری یا رگلاتور برای خروجی DC ثابت تنظیم ‌شده‌ اند و کمک می‌ کنند که ولتاژ خروجی عملکردی ایده آل و ثابت داشته باشد.

برای اطلاع از قیمت منبع تغذیه آیفون تصویری می توانید با راه های ارتباطی ما در شرکت آریادنا صنعت در واتساپ، تلگرام، ایمیل یا شماره گیری مستقیم با ما در ارتباط باشید.