پرش به محتوا

سفارش طراحی و ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ

سفارش ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ

طراحی منبع تغذیه سوئیچینگ

طراحی و ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ متغیر

طراحی و ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ متغیر

شرکت آریا دنا صنعت یک شرکت طراحی و تولید منبع تغذیه سوئیچینگ و خطی است. میتوانید با توجه به نکاتی که در ادامه آمده است برای ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ و خطی با ما در ارتباط باشید.

ســـــــــفارش

مشخصات ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ

مشخصات ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ

طراحی و ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ یا خطی؟

مقایسه ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ و خطی

مقایسه ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ و خطی

بیشتر

چند سوال مهم در سفارش ساخت منبع تغذیه:
1-قبلا از چه منبع تغذیه ای استفاده میشده. منبع تغذیه ای که قبلا مورد استفاده شما بوده است قطعا به ما در تنظیم مشخصات طراحی کمک خواهد کرد.

2-تعداد را مشخص کنید.

3-به مشخصات فنی که در ادامه آمده است دقت کنید.

برای سفارش طراحی و ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ باید توجه کنید، منابع تغذیه به دو نوع کلی سوئیچینگ و خطی تقسیم میشود. جهت ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ یا خرید باید بسته به ویژگی های مورد نیاز یکی از دو مورد انتخاب گردد. بنابراین در زیر راهنمای خرید منبع تغذیه را برای شما آماده کرده ایم.

برای خرید منبع تغذیه سوئیچینگ یا سفارش طراحی و ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ ایرانی با ویژگی های موردنظر شما توسط شرکت آریادنا، مواردی که در ادامه به آن اشاره شده است، احتمالا برای شما اهمیت دارد که باید هنگام خرید منبع تغذیه الکتریکی به آنها دقت فرمایید

 1. دقت
 2. ابعاد
 3. وزن
 4. راندمان(میزان تلفات انرژی)
 5. قیمت
 6. طول عمر
 7. سرعت پاسخ گذار
 8. تولید نویز
 9. تمهیدات دمایی
 10. ملاحضات رطوبت
 11. شرایط استفاده(مثلا میزان گرد و غبار)
 12. موارد دیگری مانند خنک سازی با صدای کم، ابعاد خاص، پروتوکل ارتباطی

و موارد دیگری که در صورت اهمیت، میتوانید در قسمت توضیحات فرم سفارش برای ما ارسال کنید و یا با مشورت گرفتن از کارشناسان تولید کننده منبع تغذیه ما در واتس اپ، به خرید منبع تغذیه مناسب کار خود، بپردازید.

حالا به هر یک از خصوصیاتی که مد نظر دارید یک ضریب اهمیت بدهید و در نهایت با توجه به جدول زیر به ثبت سفارش نهایی و خرید منبع تغذیه ایرانی بپردازید.

نویز در ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ

به دلیل آنکه منابع تغذیه سوئیچینگ در فرکانسهای بالا کار میکنند میتوانند تابش امواج رادیویی داشته باشند. این تابش ها ممکن است در مواردی باعث ایجاد تداخل الکترومغناطیس در دیگر دستگاهها شوند.

البته قابل ذکر است یکی از چندین آزمون های استاندارد در منابع تغذیه تولیدی ما، تست EMI است که میزان تداخل الکترومغناطیسی را طبق استاندارد کنترل میکند.

البته فقط به توضیحات داده شده اکتفا نکنید. در صورت نیاز میتوانید با ثبت سفارش طراحی و ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ در فرم مورد نظر به خصوصیات بهینه ترین منبع تغذیه و خرید منبع تغذیه ارزان قیمت مورد نیازتان دست یابید.

برای سفارش طراحی و ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ موردنظر خود میتوانید از صفحه ارتباط با ما با همکاران ما در شرکت آریادنا صنعت در تماس باشید.

هر نوع منبع تغذیه ای که مد نظرتان باشد از ولتاژ ، جریان ، توان پایین تا ولتاژ، جریان، توان بالا و منبع تغذیه سوئیچینگ توان بالا، ولتاژهای خاص، افزایش ولتاژ منبع تغذیه سوئیچینگ، تعداد پایین و انبوه میتوانید اقدام کنید.

کافی است در فرم ثبت سفارش ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ اقدام به سفارش و خرید منبع تغذیه کنید. همکاران ما در اسرع وقت پاسخ گوی شما خواهند بود.

سرعت پاسخ گذرا

در اکثر منبع تغذیه ها سرعت پاسخ خروجی اهمیتی ندارد اما برخی از منبع تغذیه ها هستند که سرعت پاسخ خروجی در آنها اهمیت بیشتری دارد. در اینجا لازم است بگوییم که چیزی که سرعت منبع تغذیه را کند می کند، پردازنده ها، مدارات و دیگر ادوات نیستند.

اغلب عاملی که سرعت منبع تغذیه را کند می کند، خازن ها هستند، بستگی به طراحی و ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ، در برخی منابع تغذیه خاص ممکن است سلف ها نیز باعث این کاهش پاسخ گویی باشند.

البته این مسئله به معنای آن نیست که با حذف یا کاهش خازن ها میتوان سرعت پاسخ گویی را افزایش داد.

همانطور که می دانید، خازن ها منابع ذخیره انرژی هستند و ضامن پایداری ولتاژ در منبع تغذیه هستند که مزیت آنهاست. پس هرچه ظرفیت خازنی زیاد شود، پایداری ولتاژ افزایش و سرعت پاسخ کاهش می یابد.

اما برعکس اگر ظرفیت خازنی کم شود، پایداری ولتاژ کاهش و سرعت پاسخ افزایش می یابد. در نتیجه بسته به میزان سرعت و پایداری مدنظر کارفرما، باید ظرفیت خازنی تامین شود که این مسئله به نوع بار مربوط میشود.

مشخصه های اصلی خروجی در طراح و ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ

تولید کننده ها با توجه به انواع مختلف سفارش طراحی و ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ، منابع را در توان ها، ولتاژها و با جریان های مختلف می سازند.

توان منبع تغذیه که واحد آن وات است و ضریبی از ولتاژ و جریان خروجی است، می تواند مقادیر مختلفی داشته باشد. به عنوان مثال منبع تغذیه خانگی مثل شارژرهای موبایل که 5 وات هستند تا توان های بالا مثل 1000 وات، 5 کیلو وات و بالاتر.

ولتاژ های مورد نیاز نیز بسته به بار و عملکرد، متفاوت است. ولتاژ میتواند از چند ولت شروع شود و تا منابع تغذیه ولتاژ بالا در حد 5 هزار ولت (5 کیلو ولت) نیز افزایش یابد.

جریان نیز می تواند از چند دهم آمپر برای راه اندازی فن ها شروع شود و تا جریان های 200 آمپر در دستگاههای جوشکاری برسد.

انتخاب مشخصه ها به این بستگی دارد که شما برای چه کاربردی تصمیم به طراحی و ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ گرفته اید.

شما می توانید به کمک مشورت به متخصصین شرکت آریادنا صنعت، بهترین انتخاب را برای خرید منبع تغذیه و قیمت منبع تغذیه پاور ساپلای داشته باشید.

ثبت سفارش طراحی و ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ

برای ثبت سفارش ساخت و خرید منبع تغذیه خوب و اطلاع از قیمت منبع تغذیه خطی در آریادنا روش های مختلفی وجود دارد:

1- واتس اپ: اولین و آسان ترین راه کلیک روی آیکون واتساپ در گوشه (پایین سمت چپ) همین صفحه است که میتوانید مستقیما به ما پیام دهید.

2- فرم ثبت سفارش: دومین راه، تکمیل فرم ثبت سفارش در پایین همین صفحه است.

3- اینستاگرام: میتوانید صفحه آریادنا را در اینستاگرام دنبال کرده و جهت ثبت سفارش دایرکت پیام دهید. آیدی اینستاگرام: ariadna.sanat

4- ایمیل: میتوانید به ما جهت ثبت سفارش، ایمیل بزنید. آدرس ایمیل: info@ariadna.ir

5- تلگرام: تلگرام یکی دیگر از راه های ثبت سفارش است که آیکون آن در وبسایت مشاهده میشود.

زمان و کیفیت

ما در آریادنا به در خواست انجام پروژه ها برای خرید منبع تغذیه، اطلاع از قیمت منبع تغذیه صنعتی و فروش منبع تغذیه سوئیچینگ صنعتی در اسرع وقت پاسخ میدهیم و زمان انجام پروژه طبق خواسته ی کارفرما تنظیم میگردد.

سعی ما بر آنست که پروژه با کیفیت مطلوب و بالاترین سرعت ممکن به دست مشتری برسد. هدف ما کیفیت و جلب رضایت مشتری است.

سوالاتی که برای طراحی و ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ باید پاسخ دهید

1- ورودی منبع تغذیه چیست؟ در این سوال باید DC یا AC بودن، تعداد فاز، میزان ولتاژ ورودی را تعیین کنید به عنوان مثال سه فاز-380 ولت و یا باتری 24 ولت 10 آمپر.

2- چه خروجی مدنظر است؟ در این مورد باید برای همه ی خروجی های مد نظر، ولتاژ و جریان را بیان کنید. به عنوان مثال یک خروجی میخواهید با ولتاژ 110 ولت و با جریان 5 آمپر DC.

3- میزان دقت خروجی چقدر باشد؟ به عنوان مثال میزان دقت خروجی +-5 درصد است.

4- آیا ایزولاسیون برای منبع تغذیه لازم است؟ ایزولاسیون در واقع زمین منبع تغذیه را از زمین برق شهری یا هر منبع دیگر ورودی جدا میکند. همچنین زمانی که بیش از یک خروجی داشته باشیم، خروجی ها میتوانند از هم ایزوله باشند.

در حالت ایزوله بودن خروجی های مختلف، زمین های خروجی یکی نیستند، به عبارتی هم پتانسیل نیستند.

5- استانداردهای ولتاژ و جریان در خروجی لازم است؟ به شما پیشنهاد میکنیم این استاندارد ها را در منبع تغذیه داشته باشد. این استانداردها عبارتند از : اضافه ولتاژ، اضافه جریان، جریان کشی، اتصال کوتاه.

6- ورودی، توان مورد نیاز را تامین میکند؟ این سوال بسیار مهم است که باید از خود بپرسید. به عنوان مثال اگر ورودی شما باتری 12 ولت 4 آمپر باشد نهایت توانی که میتواند تولید کند 48 وات است پس با در نظر گرفتن تلفات منبع تغذیه نهایتا خروجی میتواند 40 وات باشد.

7- بار از چه نوعی است؟ بارها میتوانند خازنی، سلفی یا مقاومتی باشند که این مساله نیز در طراحی اهمیت زیادی پیدا میکند. یا اگر به عنوان مثال بار شما به گونه ای است که در لحظه اول جریان کشی زیادی دارد آن را با ما مطرح کنید.

8- چه تعداد از منبع تغذیه مورد نظر میخواهید؟ پس از طراحی، برای ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ، تعداد مورد نیاز را اعلام کنید.

9- آیا در ابعاد منبع مورد نظر محدودیت دارید؟ اگر محدودیتی در ابعاد دارید حتما آن را به ما اعلام کنید.

10- کاربرد؟ اگر منبع مورد نظر برای کاربرد خاصی استفاده میشود آن را بیان کنید تا در طراحی لحاظ شود. به عنوان مثال در برخی کاربردها دقت خروجی اهمیت زیادی پیدا میکند.

ممکن است علاوه برد 10 مورد بالا، موارد دیگری باشد که برای شما اهمیت داشته باشد، به عنوان مثال نیاز دارید منبع تغذیه صدای کمی تولید کند و یا نویز الکترومغناطیس کمی تولید کند.

همه ی این موارد را بیان کنید تا همکاران ما در بخش فنی بهترین منبع تغذیه مدنظر شما را طراحی و تولید کنند.

خرید منبع تغذیه مخابراتی

ثبت سفارش ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ

برای ثبت سفارش از صفحه تماس با ما میتوانید اقدام نمایید.