پرش به محتوا

درباره ما

ما در شرکت آریادنا صنعت، با در اختیار داشتن تجربه چندین ساله شبیه سازی، طراحی و ساخت انواع سخت افزارهای الکترونیکی، مخابراتی و قدرتی افتخار داریم، به منظور انجام پروژه های مهندسی برق در خدمت سازمان ها و صنعتگران عزیز باشیم.

برخی از فعالیت های ما در حوزه های مختلف مهندسی برق به شرح زیر است.

در حوزه ی مهندسی الکترونیک :

طراحی انواع بردهای PCB، سیستم های مبتنی بر اینترنت اشیا، منابع تغذیه توان پایین و …

در حوزه مهندسی مخابرات :

پروژه های مبتنی برRF، اسپکتروم آنالایزر، پروژه های پردازش سیگنال مبتنی برد نرم افزار متلب و پیاده سازی روی سخت افزار FPGA و …

در حوزه مهندسی قدرت :

درایور موتورهای الکتریکی، انواع منابع تغذیه توان بالا و …

با نهایت افتخار، تجربه ی ما در خدمت شماست.
در انجام پروژه مهندسی برق، دو بخش اساسی و مهم وجود دارد. طراحی سیستم های انتقال و تبدیل انرژی و طراحی سیستم های الکتریکی برای پردازش اطلاعات و انتقال آن، از پایه ای ترین و اساسی ترین امور در پروژه ها هستند.

در واقع می توان گفت، مهندسان برق از الکتریسیته یا برای انتقال انرژی و یا برای پردازش اطلاعات استفاده می‌ کنند که از این دانش در انجام پروژه های مهندسی برق مانند انتقال اطلاعات در رایانه‌ ها، سامانه‌ های مخابراتی، مدارهای مجتمع، رادارها و نظایر استفاده می شود.

گرایش های مهندسی برق

رشته مهندسی برق، یک رشته و صنعت مادر به حساب می آید. چرا که تمامی امور در صنعت، کارخانه ها، حتی در امور روزمره با استفاده از این انرژی در حال انجام است و در نبود آن با چالش های بسیاری مواجه می شویم.
رشته مهندسی برق دارای گرایش های متنوعی است. شرکت آریادنا صنعت مفتخر است که آماده ی ارائه خدمات و انجام پروژه های مهندسی برق در دو گرایش الکترونیک و قدرت می ‌باشد.
مجموعه ما توان ساخت انواع منبع تغذیه های سفارشی، ارائه خدمات در زمینه اینترنت اشیاء، طراحی و ساخت بردهای تخصصی و … را دارد.

نرم افزار های مورد نیاز در انجام پروژه مهندسی برق

این دست از پروژه ها نیاز به دقت و تخصص بالایی دارند که باید حتما به دست متخصص این امر سپرده شود.
همکاران ما در شرکت آریادنا صنعت، آماده ارائه خدمات به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت می باشند.
با توجه به تنوع موضوعات در حوزه مهندسی برق، نرم افزارهای متنوعی مانند آردوینو (Arduino)، میکروکنترلر AVR، شبیه سازی مدارهای الکتریکی با OrCAD، تحلیل و طراحی مدار با Proteus و … برای انجام پروژه های مهندسی برق وجود دارد.

تمامی نرم افزار های نام برده شده، حرفه ای ترین نرم افزار برای ارائه خدمات و طراحی و شبیه سازی هستند.
یادگیری و افزایش مهارت در این زمینه نیاز به زمان و تمرین بسیار بالایی دارد، اما اگر شما زمان کافی برای کسب مهارت در این زمینه ندارید، می توانید با سپردن امور خود به متخصصین ما در شرکت آریادنا صنعت، یک پروژه بی نقص و کامل دریافت کنید.

نحوه انجام پروژه مهندسی برق در شرکت آریادنا صنعت

شما می توانید با ارائه جزئیات سفارش و پروژه خود به کارشناسان ما سفارش خود را ثبت کرده و منتظر اتمام پروژه باشید.
انجام پروژه های مهندسی برق، توسط متخصصین انجام می شود و مطمئناَ یک نتیجه بی عیب و نقص در انتها به دست شما خواهد رسید.
شما می توانید بعد از تحویل گرفتن پروژه و امتحان کردن آن، اگر نیاز به توضیحات بیشتر، ایجاد تغییرات و مسائلی از این قبیل داشتید، با مجموعه در تماس باشید.

محاسبه و برآورد هزینه های انجام پروژه های مهندسی برق

همانطور که می دانید جزئیات و پارت های پروژه ها، مخصوصا پروژه های سفارشی تأثیر بسزایی در برآورد هزینه دارد.
برای برآورد هزینه باید با مشاورین ما در مجموعه در تماس بوده و با ارائه فایل ها و طرح های مورد نظر، درباره تعیین هزینه برای پروژه مشورت کنید.

انجام پروژه مهندسی چقدر طول می کشد؟

زمان انجام پروژه نیز از پارامترهای متغیر و وابسته به حجم و جزئیات خواسته شده است.
با بررسی پروژه و مشورت با شما زمان انجام پروژه مهندسی برق مشخص می شود و در موعد مقرر پروژه به شما تحویل داده می شود.
همکاران ما در شرکت آریادنا صنعت، با ملاحظه کیفیت، سرعت عمل بالا در انجام پروژه های مهندسی را در دستور کار خود قرار داده اند.