پرش به محتوا

اجرای پروژه های طراحی برد مدار چاپی

طراحی برد

طراحی برد مدار چاپی یا همان طراحی PCB یکی از تخصص های متعدد ماست. می توانید تصاویر برخی بردهای مدار چاپی طراحی شده و PCB ها را در ادامه مشاهده نمایید.

چگونه برای سفارش طراحی برد مدار چاپی یا طراحی PCB اقدام کنیم؟

در ادامه چهار روش برای ارتباط با ما قرار داده شده است.

انواع سفارش طراحی برد مدار چاپی

روش های مختلفی برای سفارش وجود دارد.

1- طراحی برد مدار چاپی با داشتن شماتیک آن

روش اول سفارش طراحی PCB می تواند به این صورت باشد که شما شماتیک را دارید و نیاز به طراحی PCB مربوطه دارید که در آن صورت می توانید همین الان از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید و با ارائه­ ی شماتیک و توضیحات، سفارش خود را نهایی کنید.

2 – طراحی برد مدار چاپی از صفر

طراحی PCB می تواند از صفر باشد به عنوان مثال شما کلیت کار را مد نظر دارید اما شماتیک خاصی مدنظرتان نیست که در آن صورت کارشناسان ما به شما کمک خواهند کرد که به طراحی مورد نظر دست یابید و پس از طراحی PCB پروژه به شما تحویل داده خواهد شد.

پس از آنکه PCB طراحی شد پروژه مربوطه برای شما ارسال خواهد شد. سپس شما می توانید برای تولید آن اقدام کنید.

اما در مواردی کارفرما ترجیح می دهد سفارش برد را نیز به ما بسپارد که در آن صورت پس از تعیین خصوصیات برد مربوطه اقدام به سفارش برد خواهیم کرد.

خصوصیات PCB چه می تواند باشد؟ به عنوان مثال قطر برد مدار چاپی، رنگ لایه محافظ، رنگ لایه راهنما و ….

توجه داشته باشید که طراحی PCB می تواند تمهیدات مختلفی داشته باشد. به عنوان مثال طراحی PCB بردهای فرکانس رادیویی و بردهای مخابراتی از بردهای معمولی متفاوت است.

در چنین مواردی کارفرما مشخص می کند که برد مربوطه قرار است در چه محدوده فرکانسی کار کند و آیا برد مربوطه یک برد مخابراتی است؟

همچنین طراحی PCB برای بردهایی که قرار است در کاربردهای قدرت مورد استفاده قرار گیرند از بردهای معمولی متفاوت است. در بردهای قدرت میزان جریان و ولتاژ برد از طرف کارفرما مشخص می گردد.

اندازه PCB نیز ملاحضات خاصی دارد که در برخی از پروژه ها اهمیت پیدا میکند.

هم اکنون می توانید برای طراحی برد مدار چاپی یا طراحی PCB مورد نظر خود، از طریق فرم زیر سفارش خود را ثبت کنید و یا از راه های ارتباطی مذکور با ما در تماس باشید.

چرا آریادنا؟

۱- مشاوره رایگان قبل از اجرای پروژه ها: می توانید قبل از شروع پروژه به صورت رایگان با کارشناسان ما جهت اجرای پروژه خود مشورت کنید.

۲- تخصص در اجرای پروژه های مختلف مهندسی برق و استفاده از نیروهای مجرب و متخصص جهت انجام پروژه های مدنظر شما.

۳- تنوع و تعدد پروژه های انجام شده، طیف پروژه های انجام شده در حوزه های مختلف مهندسی برق که حاکی از تخصص و تجربه ی ما است.

۴- حل مشکلات موجود در صنعت شما و ارائه ایده تخصصی جهت عبور از چالش های پیش روی شما. اگر در صنعت خود با چالشی روبه رو هستید، می توانید برای حل مشکلات فنی کسب و کار خود از متخصصین شرکت آریادنا صنعت مشورت بگیرید.

۵- ارتقاء سیستم های صنعتی: همگام شدن سیستم های شما با تکنولوژی روز دنیا جهت افزایش سرعت تولید و کیفیت محصولات.

راه های ثبت سفارش

برای ثبت سفارش طراحی برد الکترونیکی یا PCB در آریادنا روش های مختلفی وجود دارد:

۱- واتس اپ: اولین و آسان ترین راه کلیک روی آیکون واتساپ در گوشه (پایین سمت چپ) همین صفحه است که میتوانید مستقیما به ما پیام دهید.

2- اینستاگرام: میتوانید صفحه آریادنا را در اینستاگرام دنبال کرده و جهت ثبت سفارش دایرکت پیام دهید. آیدی اینستاگرام: ariadna_sanat

3- ایمیل: میتوانید به ما جهت ثبت سفارش، ایمیل بزنید. آدرس ایمیل: info@ariadna.ir

4- تلگرام: تلگرام یکی دیگر از راه های ثبت سفارش است که آیکون آن در وبسایت مشاهده میشود.

پس از ثبت سفارش طراحی برد همکاران ما درخواست شما را بررسی کرده و در اسرع وقت پاسخ خواهند داد.

پس از ثبت سفارش همکاران ما درخواست شما را بررسی کرده و در اسرع وقت پاسخ خواهند داد.

زمان و کیفیت

ما در آریادنا به در خواست انجام پروژه ها در اسرع وقت پاسخ میدهیم و زمان انجام پروژه طبق خواسته ی کارفرما تنظیم میگردد. سعی ما بر آنست که پروژه با کیفیت مطلوب و بالاترین سرعت ممکن به دست مشتری برسد. هدف ما کیفیت و جلب رضایت مشتری است.