پرش به محتوا

ما در گروه مهندسی آریادنا الکترونیک با در اختیار داشتن تجربه چندین ساله شبیه سازی، طراحی و ساخت انواع سخت افزارهای الکترونیکی، مخابراتی و قدرتی افتخار داریم، به منظور انجام پروژه های مهندسی برق در خدمت سازمان ها و صنعتگران عزیز باشیم.

برخی از فعالیت های ما در حوزه های مختلف مهندسی برق به شرح زیر است:

در حوزه الکترونیک: طراحی انواع بردهای PCB، سیستم های مبتنی بر اینترنت اشیا، منابع تغذیه توان پایین و …
در حوزه مخابرات: پروژه های مبتنی برRF، اسپکتروم آنالایزر، پروژه های پردازش سیگنال مبتنی برد نرم افزار متلب و پیاده سازی روی سخت افزار FPGA و …
در حوزه قدرت: درایور موتورهای الکتریکی، انواع منابع تغذیه توان بالا و …

با نهایت افتخار، تجربه ی ما در خدمت شماست.

electronic projects

برای دریافت مشاوره پیش از همکاری، فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت، کارشناسان ما در واحد فنی گروه مهندسی آریادنا الکترونیک با شما تماس بگیرند.

نام(ضروری)
تلفن همراه یا شماره ثابت سازمان
consulting

به علاوه، می توانید روی آیکون واتس اپ در گوشه همین صفحه کلیک کنید و به طور مستقیم درخواست خود را برای پروژه های حوزه مهندسی برق اعلام کرده و سوالات خود را در این باره بپرسید.

 

همچنین ایمیل info@aryadnaelectronic.ir همواره برای ارتباط شما با ما در دسترس می باشد.

ساخت انواع منبع تغذیه سفارشی

یکی از تخصص های ما طراحی و ساخت انواع منبع تغذیه power supply متناسب با درخواست شما است. می توانید از طریق لینک زیر اطلاعات بیشتری درباره پروژه های ساخت منبع تغذیه در مجموعه ما و نحوه همکاری با ما را به دست آورید و سپس با خیال راحت، به ثبت سفارش پروژه خود اقدام نمایید.

power supply

انجام پروژه با FPGA

انجام پروژه FPGA میتواند بالاترین بهینه سازی را به برنامه بدهد؛ FPGA در واقع یک پردازنده است که سخت افزار آن قابل تغییر است. همین قابلیت آن باعث میشود بسیار انعطاف پذیر باشد. به عنوان مثال برای مقایسه FPGA با یک cpu میتوان گفت، هر هسته cpu در هر کلاک فقط توانایی انجام یک عمل(دستور اسمبلی) را دارد.

اما در FPGA (بسته به برنامه ای که نوشته میشود) میتواند در هر کلاک بیش از یک دستور را انجام دهد. یا به عنوان مثال در cpu ها داده ها به صورت استاندارد محاسبه میشوند مانند 8 بیت، 32بیت، 64 بیت، اما عرض بیت در FPGA میتوان بسته به خواست کارفرما به هر تعدادی باشد.

طراحی انواع برد الکترونیکی و PCB

یکی دیگر از تخصص های ما در گروه مهندسی آریادنا الکترونیک طراحی انواع برد الکترونیکی و PCB است. می توانید از طریق لینک زیر اطلاعات بیشتری درباره پروژه های طراحی برد مجموعه ما و نحوه همکاری به دست آورید و سپس با خیال راحت پروژه های خود را به دستان توانمند متخصصین این حوزه بسپارید.

pcb design

پروژه های حوزه اینترنت اشیا

امروزه اینترنت اشیا کاربردهای گسترده ای در صنایع مختلف از جمله، پزشکی، مدیریت مصرف انرژی، ساختمان های هوشمند و … دارد. پروژه های حوزه اینترنت اشیا به دانش و مهارت های مختلفی در حوزه های مهندسی برق، مکانیک، طراحی و صنعتی و … نیاز دارد که ما در گروه مهندسی آریادنا الکترونیک با وجود متخصصین مجرب این حوزه ها، می توانیم پروژه های اینترنت اشیا را به نحو احسن طراحی و اجرا کنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.

IoT