پرش به محتوا

برد تغذیه سوئیچینگ 12 ولت 5 آمپر

خرید برد تغذیه سوئیچینگ 12 ولت 5 آمپر

برد تغذیه سوئیچینگ 12 ولت 5 آمپر که یک برد ایرانی با کیفیت بالا و قیمت مناسب است را در ادامه مشاهده میکنید.

برد تغذیه سوئیچینگ 12 ولت 5 آمپر

برد تغذیه سوئیچینگ 12 ولت 5 آمپر

 

 

نام منبع تغذیه 12 ولت
جریان 5 آمپر
ورودی برق شهر 180 تا 250 ولت
نوع سوئیچینگ
بدنه قاب فلزی استاندارد
قیمت 150 هزارتومان (3$)
گارانتی یک ساله
بیشتر

قیمت برد تغذیه سوئیچینگ 12 ولت 5 آمپر

قیمت این برد حدود 2.5 تا 3 دلار است. قیمت به تعداد خرید شما نیز وابسته است. میتوانید برای استعلام قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

ابعاد

این برد در ابعاد 8*11 سانتی متر است و ارتفاع حدودی آن 5 سانتی متر است. البته ارتفاع، با اتصال هیتسینک به بدنه قابل کاهش است.

جای پیچ

این برد در بدنه فلزی قرار گرفته و میتوان بدنه را به قسمت های مختلف فیکس کرد. در واقع بست اتصالات با همان بدنه فلزی انجام میشود.

قاب برد تغذیه سوئیچینگ 12 ولت 5 آمپر

تصویر یک نمونه برد بدون قاب:

برد تغذیه سوئیچینگ 12 ولت 5 آمپر | منبع تغذیه 12 ولت 5 آمپر

برد تغذیه سوئیچینگ 12 ولت 5 آمپر | منبع تغذیه 12 ولت 5 آمپر

میتوانید این برد را با قاب و بدون قاب تهیه کنید. در بالا، تصویر برد را مشاهده میکنید.

منابع تغذیه در دو نوع خطی و سوئیچینگ ساخته میشوند که به دلیل راندمان، دقت، وزن و ویژگی های مثبت دیگر نوع سوئیچینگ بیشتر مدنظر قرار گرفته است.

خرید منبع تغذیه میتواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد که در ادامه این مقاله مورد بحث قرار میگیرد. برای خرید برد تغذیه سوئیچینگ 12 ولت ۵ آمپر می توانید از فروشگاه آنلاین شرکت آریادنا صنعت اقدام کنید.

استانداردهای برد تغذیه سوئیچینگ 12 ولت 5 آمپر

استانداردهای لازم که در منابع تغذیه رعایت میشوند: اتصال کوتاه، اضافه ولتاژ، اضافه جریان و جریان کشی است. استانداردها میتواند در عمر خود دستگاه و دستگاههای متصل موثر باشد.
استاندرادهای مورد نیاز بسته به کاربرد باید قبل از سفارش بررسی شوند، که عبارتند از :

یک منبع تغذیه ایده آل در خروجی باید یک ولتاژ کاملا ثابت با جریان بینهایت تولید کند. اما منابع تغذیه در عمل دارای یک ریپل در خروجی ولتاژ و محدودیت در تولید جریان دارند. اما این میزان تغییرات ولتاژ میتواند دقت های متفاوتی داشته باشد.

ابعاد پاور سوئیچینگ 12 ولت 5 آمپر

ابعاد منبع تغذیه سوئیچینگ نسبت به خطی با توان ثابت کمتر خواهد بود. این کاهش ابعاد به دلیل کاهش اندازه ترانس و به دلیل استفاده از ادوات نیمه هادی است.

در نتیجه سفارش ابعاد خاص در تولید منبع تغذیه سوئیچینگ راحتتر از خطی خواهد بود.

وزن پاور سوئیچینگ 12 ولت 5 آمپر

وزن منبع تغذیه ها با پیشرفت تکنولوژی نیمه هادی کاهش یافته است. در گذشته از ترانس های سنگین استفاده میشد که با امروزه با ادوات سبک نیمه هادی جایگزین شده است. البته وزن به میزان توان نیز وابسته خواهد بود.

راندمان پاور سوئیچینگ

راندمان بالای منبع تغذیه به معنای هدر رفتن انرژی کمتر است. هدر رفتن انرژی نیز بیشتر به صورت گرما است. منبع تغذیه سوئیچینگ نسبت به خطی ها دارای راندمان بالاتری هستند در برخی تکنولوژی ها مانند رزونانسی، راندمان تا بالاتر از ۹۰% نیز افزایش میابد.

طول عمر و گارانتی منبع تغذیه 12 ولت 5 آمپر

طول عمر یک سیستم بستگی به ویژگی های مختلفی دارد. به عنوان مثال اگر یک سیستم مکانیکی روغن کاری نشود به سرعت فرسوده میشود. اما به طور کلی به محصولات یک سال گارانتی تعلق میگیرد.

سرعت پاسخ گذرا پاور سوئیچینگ 12 ولت 5 آمپر

در حالت ایده آل انتظار میرود خروجی یک سیستم بدون هیچ تاخیری به مقدار ثابت نهایی برسد. اما در واقعیت این تغییرات از صفر به مقدار نهایی با اندکی تاخیر همراه است که این تاخیر ممکن است گاهی اوقات اهمیت پیدا کند.

نویز

منظور از نویز در واقع نویزهای الکترومغناطیس است. نویز میتواند دو نوع باشد. ایجاد نویز یا تاثیرگیری از نویز که اگر این مساله اهمیت داشته باشد باید مورد بررسی قرارگیرد.

ورودی تغذیه

ورودی برد تغذیه سوئیچینگ 12 ولت 5 آمپر برق شهر در رنج 180 تا 250 ولت متناوب (AC) است.

در نمونه های سفارشی، ورودی میتواند انواع مختلفی داشته باشد.

برای مثال برق شهر، باطری ۲۴ ولت، برق سه فاز یا هر ورودی دیگر. ولتاژ، فرکانس، دقت و توان ورودی بسیار مهم است. میتوانید سفارش داده یا به ویژگی محصول دقت فرمایید.

ارتباط با ما

قیمت انواع منابع تغذیه را میتوانید از واتساپ یا راه های دیگر ارتباطی شرکت آریادنا صنعت با ما استعلام بگیرید. یک از پارامترهای مهم در قیمت، تعداد سفارش شماست که میتواند تاثیر زیادی داشته باشد.

همچنین سفارشی بودن یا محصول بودن در قیمت، به دلیل نیاز به طراحی تاثیر گذار خواهد بود.

در ادامه محصولات مشابه برد تغذیه سوئیچینگ 12 ولت 5 آمپر را مشاهده میکنید.

دیگر محصولات

خرید انواع منبع تغذیه

انواع منبع تغذیه 12 ولت

منبع تغذیه