پرش به محتوا

ماژول تغذیه 12 ولت 8 وات

ماژول تغذیه 12 ولت 8 وات

ماژول تغذیه 12 ولت 8 وات

خرید ماژول تغذیه 12 ولت

ماژول تغذیه، برد الکترونیکی هستند که با اتصال به برق یا باتری میتوانند دستگاه های الکترونیکی دیگر را تغذیه کنند. ورودی این ماژول ها میتواند برق شهری یا باتری باشد و خروجی آنها میتواند ولتاژ های استاندارد یا غیر استاندارد و در توان های مختلفی باشد. برای خرید ماژول تغذیه 8 وات 12 ولت 700 میلی آمپر و انواع ماژول کنترل ولتاژ می توانید از سایت شرکت آریادنا صنعت به صورت آنلاین اقدام کنید.

نمونه های دیگر پاور 12 ولت.

خصوصیات ماژول تغذیه 8 وات 12 ولت

  • قیمت مناسب ماژول منبع تغذیه

قیمت ماژول تغذیه 12 ولت حدودا یک دلار است.

از آنجایی که ماژول های تغذیه معمولا در تعداد بالا ساخته میشوند دارای قیمت مناسبی هستند که برای مصرف کننده نیز جذابیت بالایی به شمار می آید. این کاهش قیمت ماژول منبع تغذیه به معنای کاهش کیفیت نیست. بلکه ماژول مد نظر میتواند در کیفیت های مختلفی ساخته شود.

  • جریان ماژول تغذیه 12 ولت

جریان در حالت 12 ولت 700 میلی آمپر است.

  • اندازه و ابعاد

اندازه این ماژول تغذیه 2*3 سانتی متر است. اندازه بسیار کوچک این ماژول یکی از دلایل انتخاب آن است. همچنین میتوانید برای ابعاد سفارشی با ما در تماس باشید.

  • قابلیت اطمینان

ما در شرکت آریادنا صنعت به دلیل استفاده های مکرر و تست هایی که از ماژول ها داریم میتوانیم قابلیت اطمینان ماژول را تایید کنیم. قابلیت اطمینان به معنای کیفیت ماژول و طول عمر آن است. پاسخ منبع تغذیه میتواند در کاربردهای مختلف مد نظر قرار گیرد.

  • دارای استاندارد

ماژول های تغذیه میتوانند در استانداردهای مختلف طراحی و ساخته شوند. به عنوان مثال خروجی میتواند 12 ولت یا 15 ولت باشد. یا به عنوان مثال توان منبع تغذیه 300 وات باشد. همچنین بسته به سفارش میتواند ولتاژها و جریان ها و توان های مختلفی طراحی و تولید گردد.

  • دارای گارانتی (ضمانت تعویض)

گارانتی یک ساله یکی دیگر از ویژگی هایی است که میتواند قابلیت اطمینان این محصولات را برای مصرف کننده بالا ببرد. بدین منظور ماژول هایی که به صورت اتفاقی دارای افت کیفیت باشند مورد تعویض قرار میگیرند.

  • بهینه

در برد های تغذیه به دلیل تولید بالا، طی سال های مختلف بهینه سازی انجام گرفته است. به عنوان مثال اندازه این بردهای الکترونیکی به حداقل ممکن رسیده است و در استانداردهای مختلف الکتریکی تست شده اند.

  • قابلیت سفارشی سازی

علاوه بر استاندارد های گفته شده، سفارش تولید انواع ماژول تغذیه نیز میتواند یکی از راه های ساخت منبع تغذیه مدنظر باشد. ممکن است بسته به کاربرد مدنظر نوع خاصی مورد نظر باشد. با مشاوره با شرکت آریادنا صنعت میتوانید به منبع تغذیه سفارشی مدنظر خود دست یابید.

توجه داشته باشید در سفارشی سازی باید محدودیت ها را در نظر بگیرید. برخی محدودیت ها از سمت شما اعمال میشود و برخی محدودیت ها از سمت ما.

تعداد سفارش نمیتواند پایین باشد چرا که تعداد پایین به صرفه نیست. ابعاد از حدی نمیتواند کوچکتر باشد. اگر از حدی کوچکتر باشد دقت ماژول تغذیه کاهش میابد.

گاهی اوقات نیاز به فایل مکانیکی است که باید کارفرما همراه با دیگر سفارش در اختیار ما قرار دهد. مثلا ممکن است نیاز باشد خروجی ها از یک سمت برد خارج شوند و مستقیما به برد دیگر وصل شوند.

ماژول تغذیه 12 ولت 8 وات کوچکترین منبع تغذیه ی پرکاربرد است اما امکان ساخت ماژول های کوچکتر نیز هست.

تهیه نمونه ماژول تغذیه 12 ولت

میتوانید قبل از خرید تعداد بالا، این ماژول را در تعداد پایین تهیه فرمایید. توجه کنید که هزینه تولید در تعداد پایین همیشه بیشتر است.

ارتباط با ما و سفارش ماژول تغذیه 12 ولت

انواع روشهای ارتباطی در همین صفحه، سمت چپ وجود دارد.

راه های ارتباطی ما در شرکت آریادنا صنعت نیز در همین صفحه سمت چپ قرار گرفته است که میتوانید در واتساپ، تلگرام، ایمیل و شماره گیری مستقیم با ما در ارتباط باشید.