پرش به محتوا

منبع تغذیه 24 ولت 5 آمپر | سوئیچینگ

منبع تغذیه 24 ولت 5 آمپر

برد تغذیه 24 ولت 5 آمپر

خرید برد تغذیه سویچینگ 24 ولت 5 آمپر

منبع تغذیه 24 ولت در دو نوع خطی و سوئیچینگ ساخته میشوند که به دلیل راندمان، دقت، وزن و ویژگی های مثبت دیگر نوع سوئیچینگ بیشتر مدنظر قرار گرفته است. خرید منبع تغذیه میتواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد که در ادامه این مقاله مورد بحث قرار میگیرد. برای خرید برد تغذیه سویچینگ 24 ولت 5 آمپر می توانید از فروشگاه آنلاین شرکت آریادنا صنعت اقدام کنید.

قیمت منبع تغذیه 24 ولت سوئیچینگ

توجه کنید که قیمت متناسب با کیفیت است. در حال حاظر ما در حال همکاری با شرکتهای مختلفی هستیم که با مشاهده کیفیت محصولات به ما اطمینان کرده اند و همکاری ادامه یافته است.

قیمت این محصول بسته به تعدادی که خریداری میشود حدود 5 دلار آمریکاست.

استانداردهای لازم منبع تغذیه 24 ولت

استانداردهای لازم که در منابع تغذیه رعایت میشوند اتصال کوتاه، اضافه ولتاژ، اضافه جریان و جریان کشی است. استانداردها میتواند در عمر خود دستگاه و دستگاههای متصل موثر باشد. استاندرادهای مورد نیاز بسته به کاربرد باید قبل از سفارش بررسی شوند، که عبارتند از :

یک منبع تغذیه ایده آل در خروجی باید یک ولتاژ کاملا ثابت با جریان بینهایت تولید کند. اما منابع تغذیه در عمل دارای یک ریپل در خروجی ولتاژ و محدودیت در تولید جریان دارند. اما این میزان تغییرات ولتاژ میتواند دقت های متفاوتی داشته باشد.

ابعاد منبع تغذیه سوئیچینگ

ابعاد سوئیچینگ نسبت به خطی با توان ثابت کمتر خواهد بود. این کاهش ابعاد به دلیل کاهش اندازه ترانس و به دلیل استفاده از ادوات نیمه هادی است.

در نتیجه سفارش ابعاد خاص در تولید منبع تغذیه سوئیچینگ راحتتر از خطی خواهد بود.

وزن منبع تغذیه 24 ولت سویچینگ

وزن منابع تغذیه با پیشرفت تکنولوژی نیمه هادی کاهش یافته است. در گذشته از ترانس های سنگین استفاده میشد که با امروزه با ادوات سبک نیمه هادی جایگزین شده است.

البته وزن به میزان توان نیز وابسته خواهد بود، در اینجا با توجه به توان که 120 وات است، نیاز به هیتسینک است و وزن برد حدود 400 گرم است.

راندمان برد تغذیه سویچینگ 24 ولت

راندمان بالای منبع تغذیه به معنای هدر رفتن انرژی کمتر است. هدر رفتن انرژی نیز بیشتر به صورت گرما است.

منبع تغذیه سوئیچینگ نسبت به خطی ها دارای راندمان بالاتری هستند در برخی تکنولوژی ها مانند رزونانسی، راندمان تا بالاتر از 90% نیز افزایش میابد.

طول عمر و گارانتی منبع تغذیه

طول عمر یک سیستم بستگی به ویژگی های مختلفی دارد. به عنوان مثال اگر یک سیستم مکانیکی روغن کاری نشود به سرعت فرسوده میشود. اما به طور کلی به محصولات یک سال گارانتی تعلق میگیرد.

سرعت پاسخ گذرا

در حالت ایده آل انتظار میرود خروجی یک سیستم بدون هیچ تاخیری به مقدار ثابت نهایی برسد. اما در واقعیت این تغییرات از صفر به مقدار نهایی با اندکی تاخیر همراه است که این تاخیر ممکن است گاهی اوقات اهمیت پیدا کند.

نویز

منظور از نویز در واقع نویزهای الکترومغناطیس است. نویز میتواند دو نوع باشد. ایجاد نویز یا تاثیرگیری از نویز که اگر این مساله اهمیت داشته باشد باید مورد بررسی قرارگیرد.

ورودی برد تغذیه سویچینگ 24 ولت

ورودی میتواند انواع مختلفی داشته باشد. برای مثال برق شهر، باطری 24 ولت، برق سه فاز یا هر ورودی دیگر. ولتاژ، فرکانس، دقت و توان ورودی بسیار مهم است.

ورودی فعلی برد، برق شهر تک فاز 220 ولت است، اما میتوانید با توجه به نیاز خود، منبع تغذیه مناسب را سفارش دهید.

ارتباط با ما

قیمت انواع منابع تغذیه را میتوانید از واتساپ یا راه های دیگر ارتباطی شرکت آریادنا صنعت با ما استعلام بگیرید. یک از پارامترهای مهم در قیمت، تعداد سفارش شماست که میتواند تاثیر زیادی داشته باشد. همچنین سفارشی بودن یا محصول بودن در قیمت، به دلیل نیاز به طراحی تاثیر گذار خواهد بود.

دیگر محصولات

پاور سوئیچینگ 12 ولت 10 آمپر

پاور سوئیچینگ 12 ولت 10 آمپر